Możliwość komentowania Pociąg – rewelacyjny środek transportu dla chcących podróżować po Starym Kontynencie została wyłączona

Jaka część polskich Mazur jest w szczególności warta uwagi?
Mazury są dosyć rozległym obszarem, przecież czas jazdy ze wschodu na zachodni kraniec nie należy do krótkich. Choć pewnie wiele tutaj „zasługi” kiepskich, mocno krętych dróg. Dobrze, ale które miejsca są w takim razie godne większego zainteresowania? Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zaznajomienie się, choćby pobieżne, ze wschodnią częścią Mazur! Chociaż Ełk i okolice są generalnie mniej popularne, aniżeli Mikołajki albo Giżycko, to naprawdę nie można powiedzieć, że ta część tej zapierającej dech w piersiach krainy jest niewarta odwiedzin.
Tak się składa, że kilka dni temu powróciłem z Ełku, czyli największego miasta na obszarze Mazur. Chociaż Ełk nie ma za wielu zabytków, to jednakże jest piękną miejscowością, która ciągle poszerza własne walory. Tak naprawdę jedyną wadą Ełku oraz okolic jest brak swobodnego dostępu do mazurskich jezior. Choć bardzo prawdopodobne, iż to ulegnie zmianie. Naturalnie w nawet centrum miasta mieści się jezioro, a więc to wcale nie jest powiedziane, iż amatorzy kąpieli oraz plażowania będą w Ełku narzekać na nudę. Zwłaszcza godna dużego zainteresowania jest promenada, czyli miejsce, które jest pięknie położone, a jeszcze na dodatek bogate w różnego rodzaju rozrywki i restauracje. Warto zatem odwiedzić wschodnie Mazury!

Szczegóły na portalu: http://milusiowo.pl/

Comments are closed.